Współpraca Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Drawsku Pomorskim i Zespołu Placówek Edukacyjno-Terapeutycznych w Bobrowie

W ramach współpracy Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Drawsku Pomorskim i Zespołu Placówek Edukacyjno- Terapeutycznych w Bobrowie dnia 19 maja 2023 roku zorganizowano Dzień Otwarty w siedzibie PCKZ I U w Drawsku Pomorskim, przy ul.Połczyńskiej 9, skierowany specjalnie do uczniów kl.VIII DL.Uczniowie mieli niepowtarzalną możliwość zapoznania się z tajnikami zawodów: kucharz i pracownik pomocniczy obsługi hotelowej.

Okazało się, że zaprezentowana przez p.Beatę Kucharczyk i p.Monikę Gołąb oferta edukacyjna dotarła do uczniów, którzy byli wręcz nią zachwyceni. Niektórzy niezdecydowani, dokonali nawet wyboru przyszłego zawodu.Nielada atrakcję stanowił pyszny poczęstunek, przygotowany specjalnie dla gości, czyli dla klasy VIII DL i opiekuna, p.Roberta Patrzyńskiego oraz kierownika szkolenia praktycznego, p. Anny Górzyńskiej, przygotowany przez uczniów kl.II BŻ ZPE-T w Bobrowie, uczestniczących w zajęciach praktycznej nauki zawodu.