UCZYMY, SZKOLIMY, ŚWIADCZYMY USŁUGI, NAPRAWY, PRZEGLĄDY TECHNICZNE, NOCLEGI, BURSA, SCHRONISKO

Gimnazjaliści ponownie opanowali kuchnię

13 grudnia 2016 r. drawscy gimnazjaliści po raz kolejny pojawili się na zajęciach praktycznych w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Drawsku Pomorskim.

Przeprowadzone w październiku i listopadzie konkursy gastronomiczne cieszyły się wśród uczniów gimnazjum tak dużym zainteresowaniem, że dyrektor Centrum pan Mirosław Piłatowski zaprosił gimnazjalistów ponownie na wspólne gotowanie.

Tym razem w związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia uczniowie przygotowywali pierogi. Zadanie okazało się niemałym wyzwaniem dla uczestników zajęć, ale efekt końcowy był wspaniały.

We wszystkich odsłonach „Akademii młodego kucharza” wzięli udział uczniowie klasy II technikum żywienia i usług gastronomicznych pod kierunkiem nauczycieli p. Moniki Gołąb oraz p. Zbigniewa Juchnika.

Młodzież świetnie się spisała w roli gospodarza na pracowni gastronomicznej i za to należą się im serdeczne podziękowania. Już wkrótce następne spotkanie na zajęciach praktycznych, podczas których będziemy wypiekać i dekorować pierniki.